ipekece.com ipekece.com Osmanlı Tuğralı ve Armalı Gümüş Alyans - Tesbih Hediyeli

Tuğra, padişahın ismi ve lakabı bulunan alâmet, imza. Tuğra, hat sanatının bir kolu halinde yüzyıllar boyunca usta hattatlar eliyle yazılmıştır. - Osmanlı nişanının son hali, 17 Nisan 1882'de Sultan II. Abdülhamit tarafından yürürlüğe konmuştur. Osmanlı Devlet Nişanı'nın içinde iki tane bayrak vardır. Kırmızı zeminde ay-yıldız bulunan bayrak Osmanlı Hanedanı'nı, yeşil zemindeki bayrak İslam halifeliğini simgelemektedir. Terazi, Osmanlı adaletini, terazide bulunan kitaplar da adaletin kaynağı olan Osmanlı kanunnamelerini ve Kur'an-ı Kerim'i temsil etmektedir.

  • Ağırlık Yaklaşık olarak 6 ± gr. (Numaraya Göre Değişebilir.)
  • OLTU TAŞI TESBİH HEDİYELİ.

Özellikler
Cinsiyet Erkek
Üretildiği Maden 925 Ayar Gümüş

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürün elimize ulaştıktan sonra iade/değişim işleminiz başlatılır ve 3 - 5 iş günü içerisinde tamamlanır. Eğer ürün değişimi talep ettiyseniz ve ürün elimizde mevcut ise değişim işleminiz hemen başlatılır. Ürün elimizde mevcut değilse tarafınıza bilgi verilerek ücret iadesi yapılacaktır.

Değişim işlemlerinde aynı ürünün farklı bir bedenini ya da aynı kampanyadaki aynı fiyattaki başka bir ürünü talep edebilirsiniz.

Osmanlı Tuğralı ve Armalı Gümüş Alyans - Tesbih Hediyeli

  • Ürün Kodu: 11020112
  • Stok Durumu: TÜKENDİ!
  • 119,90TL
  • Fiyatlarımıza KDV Dahildir.

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Alyans